Logo
1 Березня 2024, 20:42

На Прикарпатті місцеві переконані, що помітили на зрубі дерева лик Божої Матері

Це сталося у селі Брошнів. Люди вірять, що проявлений лик для них є добрим знаком, пише Типовий Франківськ з посиланням на Галицький Кореспондент.

На цих берегах Брошнева липи ростуть уже понад 50 років. Саме ця вулиця Шептицького є досить мальовничою, а з цієї гори можна спостерігати прекрасні краєвиди. Поруч тут також видніються столітні дуби.

“Серед цих дерев на одній липі десь 2 роки тому місцеві жителі обрізали велику гілку, бо вона заважала, – розповідає місцевий дослідник Андрій Тимків з села Рівня. – З часом на місці зрізу почали з’являтися дивні візерунки, які спершу нічого не нагадували. Але рік тому, люди, які тут проживають зауважили дивне явище”.

Дослідник каже, що з часом цей візерунок почав все більше нагадувати зображення людини, а саме жінки, можливо й Діви Марії. Він зазначає, що за кілька сотень метрів від дерева знаходиться старий цвинтар, де на пам’ятниках є схоже зображення.

Місцеві ж селяни та відвідувачі роблять свої висновки. Люди вірять, що появи таких обрисів Христа чи Богородиці є знаковими і про щось попереджають. Кажуть, таких знаків по Україні було багато у 2013-2014 роках, коли в державі був Майдан і розпочиналася війна.

“Що це може означати? Те, що будуть якісь зміни для людства, – говорить священник о.Віталій Семанів. – Пригадаймо часи коли розпався Радянський Союз. Тоді в багатьох українських селах на куполах церков чи на вікнах з’являлися лики святих. Можливо то і тепер є добрий знак”.