Logo

На Прикарпатті облдержадміністрація організовує перевірки по пунктах та центрах вакцинації

На Івано-Франківщині перевірятимуть пункти щеплень та центри масової вакцинації. Про це повідомив на нараді в голови облдержадміністрації  керівник департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко, передає Типовий Франківськ.

«Я починаю об'їзди по пунктах щеплення. Якщо я приїду і пункти щеплення не будуть працювати, відповідно, будуть проводитися адміністративне покарання, а також будемо писати звернення до національної служби здоров’я України за безвідповідальність до роботи і до тої ситуації яка склалася в нашій області.

Ігор Дмитренко також наголоси про зміну графіку пунктів вакцинації, каже, це потрібно для того, щоб люди могли прийти провакцинуватися після робочого дня.

"Прохання на місцевому рівні змістити та скорегувати графік роботи. Рекомендую, — одні працюють з 10:00 до 16:00, інші — з 12:00 до 20:00, для того, щоб люди мали змогу після робочий час прийти і провакцинуватися. ", — наголоси керівник департаменту.

Також на нараді нагадали що у Івано-Франківській області є повний доступ до вакцин проти Covid-19 (британська, американська, китайська). Вони однаково затверджені Всесвітньою організацією охорони здоров'я та визнаються в цивілізованому світі.