Logo
8 Квітня 2020, 17:58

На Прикарпатті, одразу в двох районах знайшли бракон'єрські сітки

Вчора, 7 квітня, рибпатрульні Прикарпаття здійснили тралювання річки Дністер в межах Галицького та Тлумацького районів Івано-Франківської області. Близько 16 години поблизу с. Довге Галицького району було виявлено заборонені сіткоснастеві знаряддя лову.

Про це повідомляє Типовий Франківськ з посиланням на Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

Загалом, було виявлено 4 ліскові сітки загальною довжиною 90 метрів та 7 «екранів» трикутної форми розміром периметру 1,2 м.

У сітках виявлено 2 головні та 2 окуні, які одразу ж були виплутані з сіткоснастевих знарядь лову і повернені в природне середовище існування.

Близько 19 години, поблизу с. Буківна Тлумацького району Івано-Франківської області, у річці виявлено та вилучено сіткоснастеве знаряддя лову – 1  ліскову сітку довжиною 55 метрів.

У сітці у живому стані знаходилося два представники червонокнижної іхтіофауни України – марена звичайна та ялець звичайний, які  були повернені у природне середовище існування.

У напівмертвому стані, в сітках знаходилися 3 верховодки, 2 окуні та головень. Їх  загальна вага склала 300 грамів

Було складено акт знищення водних біоресурсів.

Загальна довжина вилучених знарядь лову – 150 метрів. Складено акт виявлення та вилучення майна, власник яких не встановлений.

Всього працівникам Держагенства рибного господарства в Івано-Франківській області протягом рибоохоронного рейду вдалося запобігти збиткам рибному господарству на суму 728 грн.

Івано-Франківський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 квітня на території Івано-Франківської області діє нерестова заборона 2020.