Logo
2 Травня 2019, 09:46

На Прикарпатті піднялись рівні води в річках: підмило міст та приватні господарства

Через дужне сильні опади 28 квітня – 1 травня на території Івано-Франківської області відбувся підйом рівнів води над поточними рівнями на річках басейну Дністра та Прута.

Учора, 1 травня, у Надвірнянському районі внаслідок підйому рівня води в ріці Бистриця-Надвірнянська підмило під’їзну частину дороги залізобетонного моста, який сполучує село Пнів та селище Битків.

про це повідомлєя управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Через це рух по мосту зупинено. До селища Битків є об'їзна дорога через село Молодьків.

До місця події виїжджали МОГ Надвірнянського РВ, працівники Надвірнянського відділу ГУНП, працівники відділу з питань ЦЗ Надвірнянського РДА, представники органів місцевої влади. Проведення робіт з укріплення моста планують з 2 травня.

Також учора у селі Нижній Вербіж Коломийського району внаслідок підйому рівня води річка Сопівка частково вийшла з берегів і розлилася на прилеглу ділянку дороги та на подвір’я п'яти приватних господарств. До місця виїжджала МОГ Коломийського МРВ та представники сільської ради.

1 травня у селі Борщів Снятинського району внаслідок підйому рівня води в ріці Прут відбувся розлив води за межі дамби на прилеглу териорію та підтоплення приватних домогосподарств.

Станом на 22.00 годину працівники пожежно-рятувальної служби провели подворовий обхід села для визначення стану та меж підтопленої території. Загалом виявлено підтоплення шести домоволодінь та 11присадибних ділянок.

Евакуація населення не проводилась. До ліквідації наслідків підтоплення було залучено 23 чол. о/с Снятинського РВ, 1 АЦ, 2 човни. На місці події працювали МОГ У ДСНС в області та представники місцевої влади.