Logo
7 Червня 2019, 20:17

Підприємства-банкрути боргують Прикарпаттю 22 мільйони гривень

Питання про стан та перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, розглянуто на нараді з арбітражними керуючими.

Про це повідомляє прес-служба ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Участь у нараді взяла заступник начальника управління праці – начальник відділу з питань оплати праці, соціально-трудових відносин та правового регулювання у сфері праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації Олександра Гринів.

На сьогодні проблема погашення боргів з оплати праці підприємствами-банкрутами залишається невирішеною. Зокрема, в структурі загальної суми боргу на підприємства-банкрути припадає 76,2 %, або 22 млн гривень.

Найбільшими боржниками цього кола підприємств є Івано-Франківське обласне державне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості із сумою боргу понад 15 млн грн і ВАТ «Пресмаш», на якому борги складають майже 6,5 млн грн.

У ході засідання заслухано звіти арбітражних керуючих про заходи, які вживаються для ліквідації заборгованості із заробітної плати. За результатами слухань прийнято ряд додаткових заходів.