Logo
12 Січня 2023, 13:00

На Прикарпатті планують організувати ще 69 пунктів незламності

Станом на сьогодні,  утворено загалом 149 пунктів незламності, з яких - 101 стаціонарний пункт обігріву. Вони організовані органами місцевої виконавчої влади і місцевого самоврядування, передає Типовий Франківськ з посиланням на заступника голови обласної військової адміністрації Віталія Ільчишина.

Також є 35 стаціонарних та 11 мобільних пунктів незламності Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області, два пункти незламності на залізничних вокзалах в Івано-Франківську та Коломиї. Водночас, зареєстровано і затверджено роботу 11 об‘єктів відповідального бізнесу, як об‘єктів з генераторами, де теж можна зігрітись, попрацювати та зарядити мобільні пристрої.

"Органами виконавчої влади області і місцевого самоврядування ведуться роботи щодо організації роботи ще додатково 69 пунктів незламності.
До пунктів незламності може прийти кожен для того, аби зігрітись, зарядити мобільні пристрої, під‘єднатись до інтернету, попрацювати. Є у пунктах й спеціальні куточки для дітей. Також більшість пунктів обладнані укриттями на випадок оголошення сигналу повітряної тривоги", - йдеться в дописі.

 

 

 

Фото з відкритих джерел