Logo
23 Вересня 2020, 19:26

На Прикарпатті новобранці склали Присягу на вірність Українському народові

Сьогодні, 23 вересня в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області новобранці, які пройшли конкурсний відбір, вперше вдягнули однострій та виголосили слова Присяги на вірність Українському народові.

Вже за кілька днів вони розпочнуть професійне навчання. Про інформує пресслужба поліції області, пише Типовий Франківськ.

22 новобранці успішно пройшли всі етапи конкурсного відбору: склали тестування, пройшли медогляд, перевірку рівня фізичної підготовки та співбесіду.

З цією урочистою подією в житті кожного поліцейського привітав правоохоронців начальник обласної поліції Володимир Голубош:

«Сьогодні ви прийняли дуже важливе рішення – ви стали поліцейськими. Вітаю! З гідністю та відповідальністю несіть службу. У вас буде багато труднощів, перепон, але бажаю вам з гордістю долати кожну з них. Успіхів, терпіння, працездатності!».

В урочистих заходах участь також взяли заступник начальника обласної поліції Отап Білейчук та начальник управління кадрового забезпечення Андрій Бондюк.

Вони побажали новоспеченим поліцейським бути успішними в обраній професії, віддано служити людям, сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Тепер поліцейські шість місяців проходитимуть початкову професійну підготовку, після чого приступлять до виконання службових обов’язків.