Logo
19 Березня 2021, 16:23

На Прикарпатті поліція припинила роботу двох підпільних гральних закладів

Мережа незаконних гральних залів під «прикриттям» працювали у Городенці та у селищі міського типу Делятин, що на Надвірнянщині.

Про це повідомляє пресслужба поліції, пише Типовий Франківськ.

Злочинну діяльність припинили працівники служби безпеки України в Івано-Франківській області спільно зі правоохоронцями Городенківщини та Надвірнянщини, за процесуального керівництва місцевих прокуратур.

Організатори незаконного бізнесу маскували заклади під приміщення, у яких ніхто не здійснює господарську діяльність. На фасаді вказаних приміщень не було вивісок та графіку роботи.

Крім того, вхід до закладів був оснащений відеоспостереженням та дистанційним відкриттям. Клієнтами були громадяни певного кола осіб, які потрапляли до гральних залів за попереднім записом.

18 березня у ході проведення слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили у гральних залах понад 100 одиниць комп’ютерної техніки, а саме: системні блоки, монітори, комп’ютерні мишки, відео реєстратори, WI-FI роутери, зошити з «чорновими записами», понад 22 тисячігривень, що, ймовірно, були здобуті злочинним шляхом та інші пристрої, що використовувалися для функціонування та надання незаконних послуг.

Під час огляду, на місці знаходились адміністратори клубів. Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які організували незаконний бізнес.

За фактом зайняття гральним бізнесом розпочато розслідування кримінальних проваджень, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України.

Поліцейські звертаються до всіх громадян: якщо ви бачите, що такі заклади функціонують, повідомляйте на лінію «102» для оперативного реагування на такі події.