Logo
5 Квітня 2022, 12:22

На Прикарпатті попрощалися з двома братами-росіянами, які героїчно боронили Україну

На Прикарпатті попрощалися з двома братами Бутусіними - Романом та Леонідом. Вони загинули пліч-о-пліч, боронячи від російських окупантів Чернігівщину.  Самі - росіяни.

2014 року їхні батьки, втікаючи від репресій путінського режиму, переїхали в Україну. Голова родини одразу добровольцем пішов воювати в АТО. На фронті він і зараз. Тіла своїх синів зміг забрати додому, лише коли поле їхнього останнього бою звільнили від рашистів.

Про це йдеться в ТСН.

Сотні людей прийшли попрощатися з  братами -  Роману Бутусіну було 24  роки та  Леоніду - 21. У  невеликому містечку на Прикарпатті їх надзвичайно поважали. «Кров ваша, мої дорогі, улюблені діти, вона пролита недаремно. Це буде запорукою нашої майбутньої перемоги. І повстання всередині самої Росії. Я все ж думаю і сподіваюся, що совість прокинеться у цих мужиків, які називають себе росіянами», - так на відео Олег Бутусін, який і сам воює, зняв на місці останнього бою своїх синів.

Він сам знайшов їхні тіла та по крупинках зібрав інформацію про цей бій. Сили з окупантами, каже, були нерівні. Роман та Леонід загинули пліч-о-пліч на Чернігівщині, обороняючи село Лукашівка. «З нашого боку било 2 танки Т-64. А з їхньої - до 40 одиниць техніки. Вони підбили БМП 2 супротивники - це як мінімум. Знаючи їхній характер, я зрозумів, що вони билися до кінця», - каже батько.

З багатодітною сім'єю Бутусіних ТСН познайомилася 8 років тому. Коли вони з російського Владивостока, втікаючи від переслідувань путінського режиму, оселилися на Прикарпатті. Себе вони називали російськими націоналістами та були в опозиції до тамтешнього режиму. За те, що не мовчали, ФСБ главу сім’ї оголосила у розшук.

 

 

 

Фото з відкритих джерел