Logo
26 Березня 2021, 20:44

На Прикарпатті відновлять роботу дитсадків та шкіл, карантинні блокпости залишаться лише в Поляниці

Сьогодні, 26 березня, відбулось чергове засідання регіональної комісії ТЕБ і НС.

Так, комісія вирішила послабити деякі інші карантинні обмеження в Івано-Франківській області з 29 березня, пише Типовий Франківськ.

Зокрема, дозволять розпочати навчальний процес в дошкільних закладах освіти. З 5 квітня для учнів 1-4 класів.

В закладах освіти дозволять пересуватись лише у масках, класи мають бути обладнані дезінфекторами. На стендах повинні бути розміщені інформативні матеріали щодо непоширення коронавірусної інфекції, а також облаштована розмітка з дистанції.

Крім того, Національній поліції доручено зняти раніше облаштовані блокпости, окрім села Поляниця Надвірянського району.

Крім того, послаблено карантин для роботи підприємців.

Також, доручено збільшити кількість тестувань у неблагополучних районах.

До цих районів віднесено:

І черга:

Івано-Франківськ, Тисменицький, Косівський райони та місто Бурштин.

ІІ черга:

Рогатинській, Тлумацький , Городенківський, Сняьинський Долинський Богородчанський райони.

Голова ІФ ОДА Андрій Бойчук на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що Франківська область наразі не відповідає показникам, які б дозволили перейти до “помаранчевої” карантинної зони.

"До остаточної стабілізації ситуації ми не можемо скасовувати ті обмеження, які впливають на епідемічну ситуацію, зокрема проведення масових заходів та концентрація людей у транспорті. Та, з іншої сторони, треба зважати на потреби жителів області. Тому, враховуючи останні зміни від Кабінету Міністрів України, ми послаблюємо деякі протиепідемічні заходи. Зокрема, є підстави поетапно скасовувати обмеження у сфері освіти: спочатку в закладах дошкільної освіти, згодом у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-4 класів, з обов’язковим дотриманням протиепідемічних заходів. Крім того, задля вирішення проблем малого бізнесу, напрацьовано та введено в дію відповідні рекомендації для створення умов, що дозволять частково відновити роботу підприємців в умовах карантину", - каже Бойчук.