Logo
2 Червня 2023, 21:13

На Франківщині повідомлено про підозру двом бойовикам з Луганщини

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури двом жителям Луганщини повідомлено про підозру в державній зраді, колабораційній діяльності, участі у терористичній організації та у діяльності непередбаченого законом збройного формування, передає Типовий Франківськ.

За даними слідства, підозрювані перейшли на бік ворога та вступили до терористичної організації «ЛНР», де проходять військову службу в так званій «народній міліції».

Один з них з березня 2022 року став стрільцем 13-го батальйону територіальної оборони «Кулькін» 2 армійського корпусу , а інший - з 2014 року допомагає окупантам як водій-зарядник в 4-й окремій бригаді, реактивного артилерійського дивізіону, 2 реактивної батареї.

Вони неодноразово брали участь у бойових зіткненнях проти Збройних Сил України, виконували накази окупантів щодо захоплення українських міст та дотепер продовжують протиправну діяльність на Луганщині.

"Досудове розслідування за процедурою in absentia здійснюють слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області", - йдеться в повідомленні.