Logo
27 Серпня 2021, 17:20

На Прикарпатті припинено продаж небезпечного морозива

В Івано-Франківській області з магазинів вилучили з обігу морозиво у якому виявили небезпечну харчову добавку. 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  інформує операторів ринку харчових продуктів та споживачів про проведені Держпродспоживслужбою заходи щодо припинення обігу невідповідної продукції – морозива, у виробництві якого використовувався стабілізатор Lygomme

"(05 серпня 2021 на сайті Головного управління було розміщено інформацію щодо надходження інформаційних повідомлень через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 27 липня 2021 року № 2021.3976 та від 30 липня 2021 року № 2021.3976-fup2 стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в стабілізаторі Lygomme, що використовувався у виробництві морозива, що експортувався з Франції (виробник: Mars Wrigley Comfeetionery, Steinbourg) до України (отримувач: ТОВ «ТОРГОВА ФІРМА «РУДЬ», вул. Тваринників, 8, с. Шпитьки, Бучанський район, Київська область, 08122)", — йдеться у повідомленні.

   Відповідно процедури простежуваності в обліковій системі ТОВ «ТОРГОВА ФІРМА «РУДЬ» створені інформаційні реєстри з переліком закладів торгівлі, в які було відвантажено згадану продукцію. Слід зазначити, що вказане морозиво буде ідентифіковано червоним маркуванням «НЕБЕЗПЕЧНА ПРОДУКЦІЯ», вилучено з торговельних мереж та направлено на склад ТОВ «ТОРГОВА ФІРМА РУДЬ» для відокремленого зберігання з наступним поверненням виробнику для подальшої утилізації.

Так відвантаження цієї продукції припинено та відкликано залишки згаданої продукції з торговельних мереж та роздрібних торгових точок Прикарпаття.

Залишки повернуто виробнику:

     — морозиво "Baunte" 39гр/24 в кількості 10949 шт.;
     — морозиво "Snickers" 48гр/24 в кількості 18094 шт.;
     — морозиво "Twix" 40гр/24 в кількості 7255 шт.
  

Фото з відкритих джерел ілюстративне.