Logo
29 Січня 2024, 14:42

На Прикарпатті притягнуто до відповідальності директора, який преміював себе та сина на майже 400 тис. грн

Прокурори Коломийської окружної прокуратури довели у суді вину директора одного з місцевих комунальних закладів у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передає Типовий Франківськ.

Встановлено, що посадовець приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів. Упродовж 2021-2023 років він видавав накази про преміювання себе та свого сина на загальну суму - 400 тис. грн..

Працівники Управлінням стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області ДСР Національної поліції України склали стосовно нього 80 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Коломийський міськрайонний суд визнав посадовця винним у вчиненні вказаних адміністративних правопорушень та наклав на нього стягнення у виді штрафу.

"Після набрання постанови судді законної сили буде вирішене питання щодо внесення відомостей про порушника до електронної бази даних "Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення"", - йдеться в повідомленні.

 

 

 

Фото з відкритих джерел