Logo
25 Березня 2019, 17:28

На Прикарпатті прокуратура довела вину осіб, які вчинили понад 20 злочинів

Прокуратура довела вину трьох членів організованої злочинної групи та трьох співучасників, які вчинили понад 20 злочинів на Прикарпатті.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області, прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 3, ч. 5 ст. 185 («Крадіжка»), ч. 3 ст. 289 («Незаконне заволодіння транспортним засобом») КК України, щодо трьох членів організованої групи та їх співучасників, пише Типовий Франківськ.

25-річний раніше судимий за пограбування житель міста Долини у квітні 2015 року разом зі спільником таємно викрав із гаража мешканця цього ж населеного пункту майно на понад 53 тисячі гривень.

Потім молодик-організатор у змові з двома спільниками створив стійке злочинне об'єднання – організовану групу. Вони крали чуже майно із гаражних приміщень фізичних осіб. До крадіжок організованої злочинної групи також залучили трьох співучасників.

Прокурором у повному обсязі доведено вину всіх зловмисників у скоєнні понад 20 злочинів на території міст Долини, Болехова та Івано-Франківська, а також селищ міського типу Рожнятова, Брошнів-Осади та Вигоди у 2015 році. Крім цього, доведено причетність організованої злочинної групи до незаконного заволодіння транспортними засобами, які знаходились у гаражах.

Жоден з обвинувачених не визнав свою вину у вчиненні вказаних злочинів. Втім після більш як двох років судового розгляду кримінального провадження суд визнав їх винними та призначив покарання: організатору злочинної групи – 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна; двом учасникам організованої злочинної групи – 7 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна та 7 років 3 місяці позбавлення волі з конфіскацією майна відповідно; двом співучасникам, які вчиняли злочини за попередньою змовою групою осіб, – 3 роки 6 місяців позбавлення волі. Одному з фігурантів, що був причетний лише до одного епізоду, суд призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки.