Logo
29 Березня 2019, 21:11

У Франківську представники швейцарської компанії презентували новітні системи енергозбереження

Вчора, 28 березня, в готелі «Станіславів» відбувся технічний семінар, який організували компанії «Енергобудпостач» міста Київ та «Brugg Pipesystems AG» Швейцарія.

Темою семінару була «Сучасні енергозберігаючі теплоізольовані системи BRUGG. Технічні особливості та досвід використання», повідомляє ТКЕ.

Проводили семінар Андрій Байса – директор компанії «Енергобудпостач» з міста Києва, який представив гостей Прикарпаття, що приїхали разом із ним від Швейцарської компанії Brugg Pipesystems AG.

Це Grzegorz Szwarc (Швейцарія) – президент закладу BruggSystemyRuroweSp. у Польщі, Jarek Lach – голова департаменту продаж у країнах Східної Європи (Варшава), Іван Беляк – менеджер з продажу Brugg Systemy Rurowe Sp (Варшава).

Компанія «Енергобудпостач» - представник і авторизований дистриб’ютор гнучких ізольованих труб підвищеної гнучкості, сталевих труб, теплоізольованих полієтиленовою оболонкою для мереж опалення, гарячого/холодного водопостачання та водовідведення, виробництва BruggPipesystemsAG (Швейцарія) в Україні.

Представники швейцарської компанії розповіли про особливості трубної продукції компанії, яка стала однією з найбільш визнаних в країнах Європейського союзу та має представництва у 20 країнах по усіх куточках світу.

Продукція цієї компанії характеризується високою якістю, надійністю (гарантований термін експлуатації 49 років), високою гнучкістю (труби постачається в бухтах), що дає можливість здійснювати швидкий, оперативний монтаж нової тепло/водо магістралі з мінімальним впливом на оточуюче середовище та інфраструктуру історичних пам’яток міст.

Нова висока якість теплоізоляції (значення коефіцієнту теплопровідності лямбда дорівнює 0,0199 Вт/мК) дозволяє звести практично до 1% і менше теплові втрати.

Теплові та водопостачальні мережі в Україні суттєво застарілі, мають великий фізичний знос і вимагають заміни. Тому продукція компанії BRUGGмає велику перспективу застосування в нашій державі і на Прикарпатті зокрема.