Logo
28 Лютого 2020, 18:00

На Прикарпатті розпочали підготовку до фестивалю «Сторінками української книги»

Сьогодні на зустрічі в обласній державній адміністрації обговорили питання підготовки до проведення книжкового фестивалю-презентації «Сторінками української книги».

Цьогоріч фестиваль буде проходити уже сьомий рік поспіль, інформують в ІФ ОДА,

Традиційно свято книги організовується обласною державною адміністрацією та присвячується суспільно-значущій даті, як от 200-річчю Т.Г.Шевченка, 150-річчю І.Я.Франка, 100-річчю Української революції.

Начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта зазначив: «Обласна державна адміністрація всіляко сприяє підтримці української книги, популяризації читання, особливо серед молоді. У нас діє Регіональна цільова програма підтримки книговидання і ми щорічно друкуємо за кошти обласного бюджету книги прикарпатських авторів. На сьогоднішній нашій зустрічі ми хочемо повідомити якнайширшій аудиторії – громадським активістам, письменникам, творчим людям - про  початок підготовки  нашого книжкового фестивалю, який традиційно проводиться до Дня української писемності та мови».  

Голова громадської ради при облдержадміністрації Віталій Перевізник, очільниця обласної організації НСПУ Світлана Бреславська-Кемінь, відповідальні працівники відповідних структурних підрозділів ОДА висловлювали свої пропозиції щодо локацій, учасників, тематики фестивалю, залучення до його проведення як іменитих авторів, видавців, науковців, так і якомога ширшої молодіжної аудиторії.

«Підготовку розпочато. Запрошуємо всіх, кому небайдуже українське слово, надавати свої пропозиції для організації нашого книжкового фестивалю», - підсумував Володимир Джигіта.

Пропозиції можна надсилати в управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації на електронну адресу vp@if.gov.ua