Logo
16 Березня 2019, 13:07

На Прикарпатті розшукують безвісти зниклого чоловіка

Чоловік їхав до сина в ІваноФранківськ і його місце знаходження досі невідоме.

Чеховський Василь Іванович, 1957 року народження, мешканець села Колінці Тлумацького району 10 березня близько 8:30 годин вийшов з дому і маршрутним автобусом поїхав в  Івано-Франківськ до сина. Однак до цього часу не повернувся і його місце знаходження невідоме, повідомляє прес-служба поліції області.

Зниклий був одягнутий в чорну балонову куртку, сірий светр, темні штани, зимові чорні черевики на зав'язках, біля себе мав чорну матерчату сумку на плече.

Прикмети розшукуваного: зріст 170-175 см, на вигляд 60-65 років, худорлявої статури, волосся коротке (сиве), вуса сиві, обличчя овальної форми, очі голубі, губи тонкі, підборіддя виступаюче.

На пальцях лівої руки чоловік має татуювання у вигляді цифр року народження - «1957», на правому передпліччі має татуювання у вигляді щита та двох перехрещених мечів.

Якщо Ви володієте будь-якою інформацією, яка може сприяти встановленню місця знаходження розшукуваного, просимо негайно повідомити до Тлумацького відділення поліції  за тел.:  (03479) 2-16-62  або «102».