Logo
1 Червня 2020, 09:56

На Прикарпатті рятувальники та водолази досі не знайшли зниклого чоловіка

29 травня до рятувальників надійшло повідомлення від жителя села Крихівці, про те, що його 42-річний син ще зранку 28 травня пішов в лісову місцевість села Загвіздя, села Підлісся Тисменицького району та протягом доби додому так і не повернувся.

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

О 17.20 годині поступила додаткова інформація від очевидця, який попередньо бачив громадянина, що заходив в річку Бистриця Солотвинська (рівень води становив близько 1,5 м).

О 15.40 годині для проведення пошукових-рятувальних робіт залучено Івано-Франківське ПРВ кінологічне відділення, оператор УДСНС в області, МОГ Тисменицького РВ УДСНС в області, працівники поліції. Всього до пошукових робіт залучено 22 чол., о/с, 8 од. тех., з них від УДСНС в області 19 чол. о/с, 2 собаки, 7 од. тех., з них 1 човен.

Станом на 22.00 годину 29 травня рятувальниками проведено обстеження берегів та прибережної зони по обидві сторони річки на відрізку 6 км. Відділенням водолазно-рятувальних робіт проведено обстеження акваторії дна річки довжиною 600 м.

30 травня о 09.00 годині пошукові роботи продовжено. До робіт залучено всього 27 чол., 6 од. техніки, в тому числі від У ДСНС в області 22 чол. та 6 од. техніки. Станом на 19.00 год. обстежено береги та прибережну зону по обидві сторони річки протяжністю 16 км та за допомогою катамарана обстежено 27 км водного дзеркала від с. Підлісся до с. Клузів Тисменицького р-ну.

Відділенням водолазно-рятувальних робіт за допомогою човна проведено обстеження 10 км водного дзеркала від с. Підлісся Тисменицького р-ну до м. Івано-Франківськ.

31 травня о 09.00 годині поновлено проведення пошукових робіт на р. Бистриця-Солотвинська в районі с. Загвіздя Тисменицького р-ну. До робіт залучено всього від У ДСНС в області 18 чол. та 6 од. техніки.

Станом на 17.00 году 31 травня рятувальниками Івано-Франківського ПРВ та кінологічного відділення проведено обстеження берегів та прибережної зони по обидві сторони річки протяжністю 24 км та за допомогою катамарана обстежено 30 км водного дзеркала від с. Підлісся до смт. Єзупіль Тисменицького р-ну.

Відділенням водолазно-рятувальних робіт за допомогою човна проведено обстеження 30 км водного дзеркала від с. Підлісся смт. Єзупіль Тисменицького р-ну. Особу не знайдено, пошукові роботи припинено.