Logo
9 Травня 2019, 10:41

На Прикарпатті рятувальники відкачували воду з підтоплених територій

Вчора, 8 травня, пожежно-рятувальними підрозділами У ДСНС в області 10 разів проводились заходи з відкачування води з підтоплених територій та надання допомоги населенню.

Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА.

У Тисменицький районі в селах Слобідка, Підпечари та місті Тисмениця за допомогою автомобілів та надувних човнів через водні перешкоди станом на 23.00 перевезено 731 чол. в.т.ч. 78 дітей. Всього було виставлено 5-ть постів, (залучено 9-ть од. тех., 15 чол. о/с, з них 5-ть автомобілів, 3 човна, 1 катамаран).

У Тисмениці, на вулиці Вірменська, 4, 6 відкачали 450 м.куб. води з приватної присадибної ділянки.

В Калуші на трьох вулицях знадобилась допомога з відкачуванням води. А саме на вулиці Івано-Франківська, 103 (відкачування води з приватної присадибної ділянки, відкачано 200 м.куб. води), на вулиці Грушевського, 105 (відкачування води з приватної присадибної ділянки, відкачано 40 м.куб. води), на вулиці Івано-Франківська, 41а (відкачування води з приватної присадибної ділянки, відкачано 60 м.куб. води).

Також в Тлумацькому районі в селі Олешів відкачували воду з криниці на приватній присадибній ділянці. Відкачано 4 м.куб. води.