Logo
12 Липня 2020, 09:06
Теги: грибник

На Франківщині шукали львів'янку, яка загубилася в лісі

Вчора, 11 липня, о 17:55 до ОКЦ УДСНС в області поступило повідомлення, про те, що 54-річний чоловік  та 53-річна жінка,  жителі м. Львів, зранку 11 липня близько 6 ранку вирушили в лісову місцевість с. Вишків Долинського р-ну по гриби, домовившись зустрітись біля автомобіля о 15:00.

Про це повідомили в ДСНС області, пише Типовий Франківськ.

Станом на 17:55 один громадянин перебував в с. Вишків біля визначеного місця зустрічі, про те, місце знаходження громадянки невідоме. Зв'язок з даною особою відсутній. За попередньою інформацією минулого року громадянка перенесла інсульт, можливі ускладнення стану здоров’я.

Відразу оголошено “збір” рятувальникам ПРВ Вигода та кінологічному відділенню СПРЧ АРЗ СП. О 19:05 громадянка вийшла на короткочасний зв'язок, після чого встановлено, що особа знаходиться в районі ур. Дубовий Кут неподалік г. Щавна Долинського р-ну, але не впевнена у своєму точному місці знаходження та в подальшому проходженні маршруту.

О 19:17 для проведення пошуково-рятувальних робіт направлено рятувальників ПРВ Вигода (5 чол., 1 од. тех.).

О 20:15 рятувальники відшукали громадянку в задовільному стані, медичної допомоги не потребувала. О 20:55 рятувальниками транспортовано особу до с. Вигода Долинського р-ну та передано її чоловіку, скарг на здоров’я не поступало.