Logo
21 Березня 2019, 20:49

На Прикарпатті сприяють забезпеченню житлом молоді

Івано-Франківщина на фоні інших областей перебуває в «золотій середині» за обсягами реалізації житлових програм.

Сьогодні, 21 березня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка зустрілася з головою правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергієм Комнатним, який перебуває з робочим візитом на Івано-Франківщині.

Вирішували питання про поглиблення співпраці Держмолодьжитла з місцевою владою Прикарпаття, повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

Як повідомив очільник Фонду, у регіональних житлових програмах, які втілюються в життя у більшості областей України, зроблено наголос на сприянню забезпечення житлом молоді, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, педагогів.

Івано-Франківщина на фоні інших областей перебуває в «золотій середині» за обсягами реалізації житлових програм, зазначив керівник державної установи.

У свою чергу, перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка наголосила, що в нинішніх економічних умовах важливим завданням влади є допомога українській молоді у вирішенні нагальних питань. Одним із найбільш важливих є наявність власної оселі. Саме місцеві органи влади найбільш точно знають потреби населення своїх регіонів.

Із бюджету Івано-Франківської області щороку виділяються кошти на фінансування регіональної цільової програми розвитку молодіжного житлового будівництва до 2022 року. Важливо, щоб не залишилися осторонь цієї програми учасники антитерористичної операції, підкреслила Марія Савка.

Директор Івано-Франківського регіонального управління Держмолодьжитла Леся Гвоздянчук поінформувала, що за двадцять років роботи управління житлом забезпечено 1370 родин мешканців області. Тобто це надійна установа, якість роботи якої перевірена часом і якій довіряють люди: для участі у різних програмах.

На Прикарпатті зареєстровано понад 400 іванофранківців.