Logo
23 Січня 2023, 18:14

На Прикарпатті судитимуть 10 депутатів Держдуми РФ

На Прикарпатті судитимуть 10 депутатів Держдуми РФ, які голосували за незалежність псевдореспублік «Л/ДНР», пише Типовий Франківськ з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру.
  
Прокурори Івано-Франківської  обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти в порядку спеціального досудового розслідування стосовно 10 депутатів Державної Думи Федеральних Зборів РФ за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 3 ст. 110 КК України).

Встановлено, що депутати РФ 15 лютого 2022 року підтримали постанову із зверненням до президента РФ з проханням розглянути питання про визнання так званих «ДНР» та «ЛНР» як самостійних, суверенних і незалежних держав.

22 лютого 2022 року вони підтримали ратифікацію договорів про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу між РФ і псевдореспубліками.

Їх голоси були враховані та сприяли реалізації кремлівського плану щодо захоплення територій України, призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області.