Logo
8 Червня 2021, 09:15

На Прикарпатті судитимуть ділків, які незаконно видобували нафту

Слідчі передали до суду кримінальне провадження за матеріалами Служби безпеки України щодо учасників організованої групи. Зловмисники обвинувачуються в незаконному видобуванні нафти та легалізації майна, отриманого злочинним шляхом.

Про це повідомили у пресслужбі Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Як зазначається, досудове розслідування встановило, що службові особи кількох товариств без передбачених законом дозволів та без сплати відповідних зборів організували незаконний видобуток нафти й конденсату зі свердловини державного фонду в Івано-Франківській області.

Видобуту сировину підприємці незаконно продавали на нафтопереробний завод. Ділки за документами оформляли оборудку під виглядом законних господарських операцій, чим фактично здійснювали легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом.

В СБУ нагадали, що незаконну діяльність ділків було блоковано влітку минулого року спільно з працівниками Головного управління Державної фіскальної служби в області.

Розслідування у справі проводили слідчі ГУ ДФС в Івано-Франківській області. Процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська обласна прокуратура.

 

Фото: пресслужба УСБУ в Івано-Франківській області