Logo
31 Березня 2019, 10:13
Теги: суд, злочин

На Прикарпатті до суду спрямували справу щодо трьох членів організованої групи

Правоохоронцями Прикарпаття спрямовано до суду кримінальне провадження.

Про це повідомляє прес-служба поліції Івано-Франківщини, пише Типовий Франківськ.

Слідчим відділом Івано-Франківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом Івано-Франківської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування з направленням до суду обвинувального акта у кримінальному провадженні щодо трьох членів організованої групи віком 36, 40, та 67 років за ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 358(Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) КК України. Розслідувалось всього 26 злочинів, всі у складі організованої злочинної групи.

Встановлено, що в період з липня по 30 жовтня 2018 року один із злочинців, керівник юридичної особи приватного права, яка відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав і професійної оцінюваної діяльності на Україні», спільно з іншими зловмисниками з використанням наданих їм повноважень, складали та видавали завідомо підроблені офіційні документи, що незаконно занижують оціночну вартість колісного транспортного засобу. Особи отримали неправомірну вигоду від їх власників.

Злочинців було затримано в порядку ст. 208 КПК України, судом двом чоловікам обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а третьому – особисте зобов’язання.