Logo
17 Грудня 2021, 08:34

На Прикарпатті свекруха побила невістку через підозри у зраді

Суд зобов'язав свекруху виплатити 20 тис. грн невістці за побиття.

Галицький районний суд оштрафував на 850 грн мешканку села Поплавники Надію Басараб за побиття невістки. Під час розгляду справи суд з'ясував, що сварка між жінками виникла через те, що свекруха запідозрила невістку у подружній зраді. Попри покази свідків та висновки медичної експертизи обвинувачена своєї вини не визнала та заявила, що це її побила невістка. У підсумку суддя Микола Мергель окрім штрафу присудив Надії Басараб сплатити невістці 20 тис. грн моральної компенсації, пише Zaxid.net.

У матеріалах справи зазначено, що конфлікт між свекрухою та невісткою стався наприкінці червня 2020 року. Обвинувачена заявила, що запідозрила свою невістку у подружній зраді і вимагала від неї, щоб вона через це залишила квартиру, яка належить її сину. Також Надія Басараб розповіла суду, що двічі застала в квартирі стороннього чоловіка. На що невістка відповіла, що це був її знайомий, який допомагав доглядати хворого сина.

«Коли невістка відмовилась залишити квартиру обвинувачена, не дивлячись на присутність хворої дитини, намагалась фізично змусити потерпілу збирати речі. Після чого, в ході конфлікту, свекруха вдарила її в область носа та почала відбирати у неї дитину. Надалі нанесла їй удар в область ока, почала шарпати, взяла за волосся, штовхнула на диван і притисла коліном. Увесь цей конфлікт бачив син обвинуваченої, її чоловік, проте ніяких дій, спрямованих на захист потерпілої, не вчиняли. Фізично їх розтягнула сестра потерпілої», – йдеться у матеріалах справи.

 

Головне фото з відкритих джерел