Logo
28 Серпня 2020, 08:11

На Прикарпатті троє хлопців напідпитку поцупили з електроопори два прапори

У місті Бурштин Івано-Франківської області троє нетверезих молодиків поцупили з електроопори два прапори.

Про це повідомляють у Галицькій поліції, пише Типовий Франківськ.

26 серпня під час моніторингу соціальних мереж працівники Галицького відділення поліції виявили відеозапис. На ньому чітко видно, як удосвіта троє юнаків викрали два прапори, які були закріплені на електроопорі.

Згодом до поліції надійшло повідомлення про крадіжку державних символів. Дільничі офіцери поліціїї встановили, що до крадіжки можуть бути причетні три місцевих мешканці - двом з них ще навіть не виповнилося 18 років. Поліцейські встановили, що нетверезі хлопці були переконані, що їх ніхто не бачить, тому вирішили поцупити два прапори. Проте мотиву свого вчинку так і не змогли пояснити.

Учасників події поліцейські опитали та відпустили додому. Один з учасників події добровільно видав прапор, а інший стяг зʼявився на своєму місці після того, як поліцейські запросили юнаків з батьками до відділення поліції. Наразі вирішується питання юридичної кваліфікації такого вчинку. Крім того, бесіда з поліцейськими не омине й батьків неповнолітніх - саме на них покладені обовʼязки належного виховання дітей.