Logo

На Прикарпатті у ковідних лікарнях розгортають додаткові ліжка із підведеним киснем

На сьогодні в Україні зафіксували рекорду кількість хворих на COVID-19 за добу – майже 24 тисячі осіб, 614 померли. Не виняток й Івано-Франківщина. За минулу добу захворіли 599 прикарпатців.

Про це йдеться на офіційному сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

У четвер, 21 жовтня, під час пресбрифінгу директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко зазначив, що у лікувальних закладах облаштовують додаткові ліжка для пацієнтів з коронавірусною хворобою та перепрофільовують більшу кількість лікарень, адже кількість хворих збільшується так стрімко, що навіть за таких умов показних зайнятих ліжок сягає 70%.

"В області щоденно помирає понад 10 осіб. Ця ситуація насторожує і потребує негайного реагування, – наголосив Ігор Дмитренко. – Ми робимо все можливе: розгортаємо додаткові ліжка, майже всі з яких із підведеним киснем. Медики працюють у посиленому режимі, але іноді й ми буваємо безсиллі, адже наслідки коронавірусної хвороби важкі та часто летальні. Цього епідсезону спостерігається набагато важчий перебіг захворювання, із значними ускладненнями, все більше хворих потребує госпіталізації, додаткової подачі кисню та заходів інтенсивної терапії. Частіше почали хворіти й діти, тільки за попередню добу захворіли 55 школярів та 4 дошкільнят".

На переконання медиків, побороти цю недугу все-таки можна – отримавши щеплення та сформувавши колективний імунітет. Для цього потрібно за короткий термін вакцинувати якого більше жителів області й не залишити шансу поширенню коронавірусної інфекції, натомість – отримати шанс бути живим і здоровим.