Logo
12 Липня 2024, 16:20

На Прикарпатті у пособництві окупантам повідомлено херсонській підприємиці

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури мешканці Херсонщини заочно повідомлено про підозру в пособництві державі агресору, передає Типовий Франківськ.

За даними слідства, на початку повномасштабного російського вторгнення підозрювана добровільно пішла на співпрацю з державою-агресором та надавала допомогу окупаційним військам.

Вона надала приміщення території виноробні у Новаховській територіальній громаді для розміщення окупаційних військ та їх техніки.

Налагодивши зв’язки з представниками командування ворожих військ, вона передала територію підприємства, готель та виробничі приміщення для розташування штабу окупантів та військової частини, підрозділів зв’язку, тилового та медичного забезпечення. Натомість з березня 2022 року під її керівництвом виноробне підприємство почало поставляти свою продукцію на окуповані території.

Жінка перереєструвала підприємство в органах окупаційної адміністрації та сплачувала податки державі-агресору, а з початком так званої «паспортизації» вона добровільно набула російського громадянства.

"У серпні 2022 року вона звернулася до так званого голови окупаційної адміністрації Херсонської області з пропозицією надати їй 1600 га землі колишнього заводу «Таврія» для вирощування винограду", - йдеться в повідомленні.