Logo
12 Липня 2020, 12:41

На Прикарпатті вчетверте провели пригодницькі перегони "If-Race"

Понад 100 учасників з усієї України взяли участь пригодницьких перегонах "If-Race". Змагання проводять вже четвертий рік поспіль. Цього року перегони відбулися в селі Узин Тисменицького району.

Перегони розпочалися десятого липня. Для учасників підготували кілька видів змагань: пішохідна дистанція, спортивне орієнтування та техніка гірського туризму. Ці змагання вважають найдовшими - тривають перегони 32 години. Команди долають дистанції 100 кілометрів. 11-го липня учасники долали цю відстань на велосипедах.

Учасниця перегонів із Житомира Ірина Трухній розповіла, що ці змагання дали можливість не тільки випробувати себе, а й відчути позитив від пригод. Участь у змаганнях дівчина бере не вперше.

"Змагання полягають у проходженні дистанції. Вона складається з контрольних пунктів, які треба "брати" у певному порядку або у тому, який ти собі надумаєш в проходженні етапів. Це випробування для себе, те, як ти можеш себе брати в руки і рухатися далі. По-друге, це є така пригода, яку тобі дарують та організовують", - сказала Ірина Трухній.

Детальніше в сюжеті "Суспільного":