Logo
13 Жовтня 2023, 17:14

На Прикарпатті від початку року розшукали 141 безвісти зниклу дитину

Від початку року до поліції Прикарпаття надійшло 131 звернення про зникнення 141 дитини, з них 81 - малолітні, тобто віком до 14 років. Усіх дітей розшукано упродовж доби, передає Типовий Франківськ.

Для поліцейських розшук дітей є пріоритетним, адже, опинившись на вулиці, дитина в будь-який момент може потрапити до рук зловмисників чи вчинити необдуманий ризикований вчинок.

Поліцейські у кожній ситуації з’ясовують причини, які спонукали дітей до втечі з дому. Серед найпоширеніших – сімейно-побутові умови, непорозуміння з однолітками, та найчастіше діти у такий спосіб намагаються «розв’язати» проблему конфліктів у сімейному середовищі. Зважаючи на обставини та мотиви, які підштовхнули дитину на такий вчинок, поліцейські приймають виважене рішення в інтересах дитини про доцільність повернення утікачів додому чи їх тимчасове поміщення в заклади соціального захисту дітей.

Поліцейські закликають дорослих спілкуватися зі своїми дітьми, знати їхніх друзів та інтереси. Регулярно зв’язуйтесь зі своєю дитиною, а маленьких діток постійно тримайте у полі зору та не залишайте без нагляду.

"Якщо ваша дитина зникла негайно зателефонуйте на оперативну лінію 102 або зверніться у найближчий відділ поліції. Поліцейські починають розшук дітей негайно", - зазначають у поліції.

 

 

 

Фото з відкритих джерел