Logo
23 Липня 2019, 16:28
Теги: матч, Кубок

На Прикарпатті відбувся Міжнародний матч з футболу Кубка "Крила Дружби"

Матчеві зустрічі ІІ-го традиційного Кубка "Крила Дружби" (WINGS FRIENDSHIP CUP) проводяться з метою популяризації футболу в Івано-Франківській області, Україні та США, налагодження дружніх зв'язків між юними футболістами Івано-Франківської області та Спілки української молоді в США.

Вчора, 22 липня, у Богородчанах відбулися матчеві зустрічі з футболу ІІ традиційного Кубка "Крила дружби" ІІ WINGS FRIENDSHIP CUP між юнаками української діаспори із США та їхніми ровесниками з Богородчанської ДЮСШ, пишуть "Вікна".

Матч відбувся на стадіоні імені Поворозника. Виграла команда Спілки української молоді США з рахунком 3:1. Усі гравці Богородчанської ДЮСШ отримали пам'ятні презенти від представників діаспори. Захід проходив під патронатом голови Богородчанської РДА Франка Ежака за підтримки депутата районної ради Паранюка Ярослава.

Наступний матч відбудеться 24 липня в Івано-Франківську на стадіоні "Хет-Трик Арена". Товариські поєдинки ініційовані Спілкою української молоді США та Івано-Франківською обласною федерацією футболу.