Logo
11 Листопада 2021, 17:40

На Верховинщині відкрили перший "Дія центр" ЦНАП європейського зразка

 Україна стає цифровою державою. Впроваджуються проєкти, які допомагають громадянам швидко отримувати послуги, покращувати якість роботи та об’єднує всі установи в єдину зручну й дієву онлайн-систему.

У селі Устеріки Білоберізької територіальної громади, що на Верховинщині, відкрили перший в області «Дія-центр», який функціонуватиме на базі Центру надання адміністративних послуг.

Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА.

Відтепер для жителів громади стануть доступнішими майже 140 адміністративних послуг, зокрема, соціальних, міграційних тощо.

«Дія – центр» – це сучасний державний сервіс із комплексом надання необхідних послуг для громадян. Зокрема, онлайн-консультацій з питань отримання базових послуг, а також можливість здійснювати оплату комунальних та банківських послуг та безоплатну правову допомогу тощо. Зручність та якість надання адмінпослуг, що сконцентровано в одному приміщенні, без черг та папірців – це, безумовно, успішний крок до розвитку діджиталізації суспільства», – підкреслив заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футеко.

Зазначимо, що це вже 50-й ЦНАП, створений на Івано-Франківщині. До кінця року заплановано відкриття ще трьох. Будівництво установи розпочалося у 2018 році. Кошти спрямовувалися із державного та місцевого бюджетів, а також за підтримки програм міжнародної технічної допомоги DOBRE та «U-LEAD з Європою».

Також у приміщенні ЦНАПу розташовуватиметься поліцейська станція, сільська рада.

Додамо, що загальна вартість реалізації проєкту понад 18 мільйонів.

usteriku-10-11-2021-6

usteriku-10-11-2021-5