Logo
14 Липня 2020, 13:17
Теги: викрили

На Прикарпатті викрили центр мінімізації податків: вилучили майже 5 тисяч доларів

Викрито центр мінімізації податків в Івано-Франківщині.

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській, спільно з працівниками СБ України в Івано-Франківській області за процесуального керівництва прокуратури Івано-Франківської області викрито центр мінімізації сплати податків, пише Типовий Франківськ.

Під час досудового розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України було встановлено групу осіб – жителів Івано-Франківської та Львівської областей, які організували та надавали послуги з мінімізації сплати ПДВ підприємствам реального сектору економіки.

В ході проведених заходів здійснено ряд санкціонованих судом обшуків в офісних приміщеннях підприємств та транспортних засобах, які використовувались в злочинній діяльності.

За результатами проведених заходів вилучено майже 1,5 млн гривень, 4,7 тис. доларів США, які здобуті від такої злочинної діяльності, талони на дизельне пальне в кількості понад 8 тис. літрів та на бензин в кількості 3,8 тис. літрів, документи, чорнові записи, а також легковий автомобіль, яким здійснювалось перевезення вказаних грошових коштів.

Слідчі дії тривають.