Logo
18 Жовтня 2020, 15:00
Теги: дерева

На Прикарпатті висадили понад 50 тисяч дерев

У Вигодському лісгоспі учасники акції «Мільйон дерев за 24 години» висадили понад 6 тисяч лісових культур.

Незважаючи на негоду, лісівники Вигодського лісгоспу взяли участь в акції "Озеленення України» мільйон дерев за 24 години", йдеться на сторінці Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

До акції долучилися народний депутат України Олександр Матусевич, заступник голови Івано-Франківської ОДА Василь Івасик, начальник управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА Андрій Пліхтяк, в.о. начальника Івано-Франківського ОУЛМГ Олег Ярошик, обласний координатор акції Леся Аронець, вихованці шкільного лісництва з педагогом Галиною Тисяк та працівники обласного управління лісового та мисливського господарства.

"Сьогодні сама погода сприяє нам в озелененні, - зазначив Олег Ярошик. - Адже волога дуже потрібна молодим культурам. Це запорука доброї приживлюваності".

Як розповів головний лісничий Андрій Рак, на ділянці, підготовленій до заліснення, пройшов вітровал, який пошкодив 50-літнє насадження. Після проведення лісогосподарських заходів, лісівники підготували її для осіннього заліснення.

Під час акції на площі 1,3 га учасники заходу висадили 6,5 тисяч лісових культур: ялицю, ялину, модрину, бука та сосну. Змішане насадження значно стійкіше до несприятливих природних процесів (вітровалів, буреломів, сніговалів) та краще закріплює ґрунт на крутосхилах.

Нагадаємо, 17 жовтня лісівники Франківщини долучилися до всеукраїнської акції "Мільйон дерев за 24 години" і спільно з представниками державних і приватних підприємств області, школярами, студентами, військовими, вихованцями шкільних лісництв, представниками органів влади і місцевого самоврядування та громадських організацій висадили понад 50 тисяч лісових культур на площі 15 гектарів.