Logo
28 Листопада 2020, 14:49
Теги: голодомор

Прикарпатці вшанували жертв голодоморів

Сьогодні, 28 листопада в останню суботу листопада, в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів 1932-1933 та 1947 років. Долучилися до поминальних заходів і жителі Івано-Франківщини.

Так, священнослужителі обласного центру відправили поминальну панахиду у Меморіальному сквері, участь у якій взяли представники обласної та міської влади, зокрема заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей, громадськість міста. Також учасники заходу поклали квіти до Символічного Хреста, йдеться на сайті ІФ ОДА.

У виступах присутніх зазначалося, що через страшні масштаби злочину та цілеспрямовану політику тоталітарного режиму приховування правди про Голодомор, вчені досі продовжують обговорювати точну кількість жертв Голодомору 1932-1933 років. Але йдеться про мільйони обірваних, вбитих страшною зброєю масового ураження – голодом – людських життів.

Сьогодні нашим спільним обов’язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв, розповісти про причини, наслідки Голодомору та спротив злочинній політиці тоталітарного режиму.

Додамо, що цього дня також відбудеться загальнонаціональна акція пам’яті жертв голодоморів «Запали свічку пам’яті».