Logo
16 Травня 2019, 20:37

У річницю загибелі на Прикарпатті встановили пам'ятну дошку учаснику АТО

Сьогодні, 16 травня, в селі Драгомирчани Тисменицького району встановили та освятили меморіальну дошку воїну АТО Сергію Гундеру, який загинув рік тому.

Про це повідомляє Громадська організація "Об'єднання воїнів та волонтерів "Галицькі леви" у Фейсбуці, пише Типовий Франківськ.

"Ось уже і рік минув. Та тебе дорогий наш побратиме ми завжди пам‘ятатимемо", - прокоментували в дописі.

Дошку встановили на фасадній стіні місцевої школи, до якої ходить дочка бійця Марина. Також на відкритті відбулася поминальна Служба Божа за учасником АТО.

"Згадалося дуже багато, коли учні розповідали про бойовий шлях Сергія, присутні побратими ніби знову побували там в тому пеклі. Зусиллями вчителів та учнів школи підготовлена чудова творча програма. Герої не вмирають, вони завжди в наших серцях та споминах", - додають в організації.

Нагадаємо, 16 травня 2018 року в зоні АТО від кулі снайпера, що влучила в серце, загинув 41-річний Сергій Гундер "Татарин", військовослужбовець 9-ї роти 93-ї окремої механізованої бригади. Чоловік - уродженець міста Харків, проте останніх 10 років жив в Івано-Франківську. За власним бажанням з 2015 року служив у 93-ї ОМБр, брав участь у боях в Пісках. Згодом отримав важке поранення в руку під час розвідки, отримав інвалідність II групи. У нього залишилися мати, яка проживає в Харкові, дружина і донечка в Драгомирчанах, а також двоє дітей від першого шлюбу.