Logo
6 Червня 2019, 20:34

На Прикарпатті ювенальні поліцейські піклуються про безпеку дітей під час літніх канікул

Працівники поліції краю в рамках загальнодержавних профілактичних заходів «Безпечне літо» акцентують увагу на створенні безпечного середовища в місцях відпочинку та оздоровлення дітей влітку та профілактиці підліткової злочинності в місцях дислокації дитячих оздоровчих закладів на території області.

На території Івано-Франківщини упродовж цього літа функціонуватимуть 17 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, у яких щозміни перебуватимуть 2-2,5 тисячі дітей, повідомляє прес-служба поліції області, пише Типовий Франківськ.

Ще до початку оздоровчого сезону працівники поліції провели робочі зустрічі з адміністраціями таких закладів. За кожним з них було закріплено відповідальних працівників від територіальних підрозділів поліції, а протягом літнього періоду до місць відпочинку та оздоровлення дітей будуть наближені наряди груп реагування патрульної поліції.

Вже з перших днів перебування дітей в таборах та санаторіях до них навідуються ювенальні поліцейські та проводять з відпочиваючими профілактичні заходи.

Зокрема, під час спілкування з дітьми працівники ювенальної превенції обговорюють теми безпечної поведінки в побуті та на дозвіллі, безпеки в інтернеті, дотримання правил дорожнього руху, пропагують здоровий спосіб життя та застерігають від вчинення правопорушень.