Logo

На Прикарпатті запрацював оновлений центр «Я – Маріуполь»

В Івано-Франківську відбулося відкриття оновленого центру підтримки переселенців «Я – Маріуполь», що більше року успішно працює в Івано-Франківську. Зараз центр розширився у наданні соціальних послуг та почав свою роботу за новою адресою (м. Івано-Франківську, вул. Військових Ветеранів, 12). Захід відбувся за участю міського голови Маріуполя Вадима Бойченка.

Під час зустрічі обговорювали питання надання найнеобхіднішої допомоги людям, які приїхали з Маріуполя на Прикарпаття, вирішення їх нагальних проблемних питань, зокрема щодо відновлення документів, які могли бути втрачені під час обстрілів чи евакуації. У цьому центрі готові допомогти маріупольцям, які в пошуках роботи. Для них запропонують вакансії, що є на даний час.

Важливо, що саме такий центр додатково надає послуги у питаннях організації побуту у новому місті. До його базових сервісів входить: перукар, стоматолог, пральня, швачки, коворкінг. Всі ці послуги надаються  за доступними цінами, а пільговим категоріям - безкоштовно.

Мовилося й про те, що такі побутові центри вже успішно працюють у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та Одесі. А тисячі людей користуються їхніми послугами та залишають позитивні відгуки.