Logo

На Прикарпатті затримали злочинну групу, яка підробляла посвідчення, довідки ти дипломи

На Прикарпатті діяла група, яка на замовлення виготовляла та збувала підроблені документи з голографічними захисними елементами. Охочі могли придбати посвідчення учасника бойових дій, водія, довідку про відсутність судимості та диплом про вищу освіту.

242140653-6575815109125740-1602854749999711911-n

За інформацією пресслужби Поліції Івано-Франківської області, організував нелегальний бізнес 34-річний чоловік та двоє виконавців - 66-річний чоловік і 55-річна жінка. Усі троє є мешканцями Івано-Франківська та районів Прикарпаття.

Вони здійснювали незаконну діяльність протягом 2020-2021 років.
Фігуранти приймали замовлення на виготовлення вказаних документів.

Крім того, для «потенційних» клієнтів зловмисники створили інтернет-сайт, на якому розмістили рекламу з надання послуг з отримання закордонних віз.
Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцями мешкання фігурантів та вилучили комп’ютерну техніку, яка використовувалась для виготовлення підробок, грошові кошти, отримані від злочинної діяльності, а також ряд речових доказів.

Організатору та двом його спільникам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 199 (Виготовлення, зберігання придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ч. 3 ст. 358 (Підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину організованою групою) Кримінального кодексу України.

Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.