Logo
10 Листопада 2020, 20:20
Теги: туризм

На Прикарпатті з'явились нові туристичні продукти

Днями відбулися воркшопи з розробки туристичних продуктів для західних областей України: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька.

Задля покращення конкурентоспроможності національного туристичного продукту України на внутрішньому і міжнародному ринку, йдеться на сайті ІФ ОДА.

Семінари проводили експерти НТОУ: Матіас Брандт – міжнародний експерт, радник НТОУ з питань побудови системи DMO в Україні; Марія Юхновець – президент Асоціації в’їзних туроператорів України, керівник MICE і інкамінг напрямків в Sputnik Kyiv DMC; Іван Ліптуга – президент НТОУ, голова ТК169 стандартизації у сфері туризму.

9 листопада кожна область презентувала результати своєї роботи.

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації у співпраці з відповідальними структурними підрозділами Косівської райдержадміністрації, Долинської ОТГ, а також Дністровським РЛП, туристичними фірмами, музеями, профільними неприбутковими громадськими організаціями презентувало 11 туристичних продуктів Івано-Франківської області.

Начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталій Передерко наголосив у своєму виступі-презентації, що робота з розробки турів внутрішнього та в’їзного туризму триває в області давно, результатами успішної колаборації влади і бізнесу є проєкти "52 вікенди на Івано-Франківщині", "52 стилі життя в Карпатах". Власне тому розроблено вже понад 70 готових турів як для організованих, так і самодіяльних туристів.

Спеціально для проєкту НТОУ було презентовано 11 різнотематичних туристичних продуктів Прикарпаття:

"У гості до бойків"; "Бойківські мандри"; "ГУЦУЛське весіллЄ"; "Косівський край – крафтовий рай"; "Dniester Active Challenge"; "Дорога смаку Прикарпаття"; "Веселий Космач"; "Івано-Франківщина: гори вражень та море задоволення"; "Прикарпатський вікенд"; "Верховинщина: місця сили Карпат і «кам’яна» майстриня"; "Духовні святині Прикарпаття".

Презентація за посиланням.

Семінари проводяться за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".