Logo
30 Червня 2014, 15:05

На Прикарпаття прибула допомога з Німеччини, яку передадуть в зону АТО (фото)

dopomoga-viyskovim-nimechchina-samooborona-014

«Самооборона» Івано-Франківська ініціювала збір допомоги військовим, що нині перебувають на сході країни. Таку ініціативу підтримала й Німеччина.

Сьогодні автомобіль, повністю навантажений гуманітарною допомогою, прибув під стіни адмінбудівлі. Постільну білизну, рушники, одяг, катетери, милиці і ще багато інших необхідних речей передали «самооборонівцям». Ті, зі свого боку, обіцяли доставити зібране безпосередньо в руки військових. Зокрема, координатор «Самооборони», Юрій «Тихий», розповідає, що вони нещодавно повернулися зі сходу, а всі зібрані речі потрапили до солдатів.

Збір допомоги в Німеччині ініціював Райнер Біркхольц. У розмові з кореспондентом "Бліц-Інфо" чоловік розповідає, що повідомив своїм знайомим та простим жителям про події, які нині відбувається в Україні. Люди з охотою відгукнулися, тож вдалося зібрати приблизно 100 кілограм гуманітарної допомоги для військових. А ще попросив перелік необхідних речей, які «Самооборона» розповсюджувала по цілому місті, перекласти на німецьку. Тож допомогу збиратиме цілеспрямовано і обіцяв привести все необхідне на територію України найближчим часом.

dopomoga-viyskovim-nimechchina-samooborona-013

dopomoga-viyskovim-nimechchina-samooborona-012

dopomoga-viyskovim-nimechchina-samooborona-010

dopomoga-viyskovim-nimechchina-samooborona-008

dopomoga-viyskovim-nimechchina-samooborona-004

dopomoga-viyskovim-nimechchina-samooborona-006

dopomoga-viyskovim-nimechchina-samooborona1

dopomoga-viyskovim-nimechchina-samooborona-001