Logo
21 Грудня 2019, 19:05

На Рогатинщині для дітей з особливими освітніми потребами облаштують кімнати для реабілітації

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Костадін Коджабашев і директор Черченського обласного навчально-реабілітаційного центру Надія Шемберко підписали договір про надання безповоротньої фінансової допомоги Центру для реалізації проєкту «Дитячий крок до щасливого майбутнього».

Проєкт покликаний забезпечити права дітей із особливими потребами на повноцінний доступ до освіти та оздоровлення у безпечному середовищі, йдеться на ІФ ОДА.

У рамках проєкту в Черченському обласному навчально-реабілітаційному центрі облаштують спеціалізовані приміщення для реабілітації. Буде придбано універсальну кабіну для підвісної терапії, дитячу смугу перешкод, інтерактивні підлогу та дошку, обладнання для сенсорної кімнати (світловий дощ та бульбашкові колони).

Також передбачається проведення заходів для підвищення кваліфікації персоналу центру в наданні навчально-реабілітаційних послуг та організація обміну досвідом із інклюзивними центрами в регіоні та Україні.

Завдяки обладнаним кімнатам діти зможуть отримати якісну та сучасну реабілітацію, яка сприятиме зміцненню м’язів, зменшенню больового синдрому та покращить психофізичний стан вихованців центру.