Logo
27 Грудня 2019, 19:14
Теги: діти, птахи

На Рогатинщині школярі змайстрували для пташок годівниці

Перед тим, як відправитись на зимові канікули, учні Рогатинської спеціальної загальноосвітньої школи спільно з лісничим Рогатинського лісництва Ігорем Балюком потурбувались про наших пернатих друзів.

Лісничий Рогатинського лісництва Ігор Михайлович Балюк подякував учням за їхню небайдужість, а також розповів про зимуючих птахів опільського краю, корм, який полюбляють пернаті, важливість бережливого ставлення до природи, йдеться на ДП «Рогатинське лісове господарство».

Лісівник наголосив, що незважаючи на тепле пір’я, птахи взимку витрачають багато енергії на підтримку температури свого тіла. А, як відомо, енергія для цього отримується з їжі. Знайти вдосталь поживи у холодну пору дуже важко, тож необхідно допомогти пернатим перезимувати. Цікаво, що годівничка, яка наповнена впродовж усієї зими, може врятувати більше 12 птахів.

Відтак Ігор Михайлович залишив школярам вдосталь корму, щоб годівниці завжди тішили птаство смаколиками. Гостинці за допомогу отримали і вихованці навчального закладу, які повсякчас долучаються до акцій Рогатинського лісового господарства.


Такі екологічні заходи не лише рятують птахів, але й залишають у дітей приємні спогади і почуття відповідальності за навколишній світ. Пернаті друзі віддячать учням своїм співом, а крім того, навесні і влітку захистять шкільний садок від шкідників.