Logo
18 Лютого 2015, 15:43

На стадіоні «Рух» курсанти вчаться забезпечувати громадський порядок під час культурно-масових та спортивних заходів

Цього тижня на Івано-Франківському стадіоні „Рух” проходять практичні навчання курсантів Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ. Навчання відбуваються з метою поєднання теоретичного навчання з практичною діяльністю органів внутрішніх справ, відпрацювання з курсантами тактичних навичок.

курсанти

Так до проведення заняття на тему „Охорона громадського порядку та безпеки при проведенні масових заходів” залучено начальника відділу організації служби, забезпечення масових заходів та організації діяльності спеціальних установ міліції УГБ УМВС в області підполковника міліції Валентина Данилюка, який в цікавій формі, з наведенням практичних прикладів та випадків, розповів курсантам про організаційні та правові засади діяльності підрозділів міліції громадської безпеки щодо забезпечення громадського порядку під час проведення громадсько-політичних, культурно-масових та спортивних заходів.

Практичні навички щодо рекогносцировки території проведення масового заходу, розстановки сил та засобів, залучених до охорони громадського порядку, здійснення планування такої діяльності тривають з 16 по 19 лютого.

На  місці дислокації стадіону „Рух” проходять серії практичних занять із кожною навчальною групою, за участю начальника сектору організації охорони громадського порядку Івано-Франківського міського відділу внутрішніх справ підполковника міліції Олександра Петріва.

Керівництво Прикарпатського факультету НАВС висловлює щиру подяку працівникам УГБ та Івано-Франківського МВ УМВС України в Івано-Франківській області, директорові стадіону „Рух” за участь сприяння у практичному навчанні курсантів, які незабаром будуть відпрацьовувати здобуті навички під час вже самостійного несення служби в практичних підрозділах органів внутрішніх справ.