Logo
30 Грудня 2014, 17:08

На свята енергетики працюватимуть у посиленому режимі, а світло обіцяють не вимикати

У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» на Новорічні та Різдвяні свята технічний персонал працюватиме у посиленому режимі.

обленерго

Зокрема, організовано чергування оперативно-виїзних бригад, технічного персоналу на дому, чергування керівників компанії. На складах є достатня кількість аварійних запасів обладнання, спецтехніка у справному стані, повідомляє прес-служба «Прикарпаттяобленерго». Одним словом, енергетики готові у разі необхідності негайно приступати до ліквідації аварій.Найбільше чим наразі стурбовані енергетики, це можливим погіршенням погодних умов. Синоптики попереджають про можливі снігові хуртовини, на дорогах утворення снігових наметів, зниження температури повітря та посилення вітру. У зв‘язку із цим можливі аварійні вимкнення.

Щодо запровадження віялових відключень на свята, то наразі, посилаючись на доручення Президента до Уряду вжити всіх необхідних заходів для їхнього припинення, у найближчі дні їх би немало бути.

У разі вимкнення електропостачання дізнатися про причину можна за багатоканальним номером кол-центру - 0 800 50 40 20.

А вразі необхідності, перевірити чи підпадаєте ви під Графіки аварійних вимкнень та ознайомитися з Графіками можна на корпоративному сайті енергокомпанії http://live.oe.if.ua/consumer/home/.