Logo
7 Травня 2019, 21:38
Теги: СвятоНеба

На "Свято неба" можна буде потрапити за три пластикові кришечки

В Івано-Франківській області на "Свято Неба", яке розпочнеться в Тлумацькому районі 11 травня, можна буде потрапити за 3 кришки від ПЕТ-пляшок.

Про це у групі "Тлумаччина туристична" в Facebook повідомив директор КП "Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича", співорганізатор "Свята Неба" Михайло Ковтун

"Ми вирішили зробити платний вхід на територію Свята Неба - 3 пластикові кришечки від ПЕТ-пляшок. Зібрані на Святі кришечки не потраплять в навколишнє середовище, а будуть передані на переробку й, можливо, комусь це допоможе. На це ми сподіваємося", - написав Ковтун.

Як зазначає Ковтун, всі наші заходи, крім основних цілей несуть ще й еколого-освітню та еколого-просвітницьку місію.

"Ми завжди намагаємося привернути увагу до проблем засмічення річок та лісів, забруднення навколишнього середовища, спалювання сухої трави та листя, сортування сміття. Ми хочемо, щоб наші діти могли жити у чистому світі! Свято Неба - за чисте довкілля, за Дністер без ГЕС, за чистий Дністер!", - додає співорганізатор.

Відомо, що захід планують провести 11-12 травня в селах Одаїв та Ісаків Тлумацького району. Відбудеться "Свято Неба" вчетверте.