Logo
13 Лютого 2020, 19:30

На Тлумаччині затримали браконьєра із сітками

Сьогодні, 13 лютого під час здійснення рибоохоронного рейду рейдова група Івано-Франківського рибпатруля за оперативною інформацією здійснила виїзд у с.Долина Тлумацького району Івано-Франківської області.

Про це інформує Рибпатруль, пише Типовий Фрнаківськ.

Близько 00:00 години на березі річці Дністер було виявлено мешканця с.Набережне Бучацького району Тернопільської області із забороненим сіткоснастевим знаряддям лову - "сплавна" сітка L - 50 м, H 2 м, вічко - 40 на 40 мм - 1 шт. Риби у сітці виявлено не було.

Складено протокол про адміністративне правопорушення, опис-оцінку вилучених ресурсів. Вказаними вище діями порушено вимоги п.3.15 Правил любительського та спортивного рибальства 85. частина 4 "Грубе порушення правил рибальства".

Дане правопорушення класифікується згідно ст. 85 ч. 4 за грубе порушення правил рибальства та тягне за собою накладення штрафів на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-680 грн.) з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.