Logo
27 Червня 2020, 09:08

На Тлуматчині рибпатруль впіймав браконьєра, який ловив рибу "екраном"

Вчора, 26 червня 2020 року Івано-Франківські рибпатрульні здійснили рибоохоронний рейд у Тлумацькому районі Івано-Франківської області.

Про це повідомляють в пресслужбі Івано-Франківського рибоохоронного патруля, пише Типовий Франківськ.

Близько 16 години в с. Кутище на річці Вікнянка на відстані 200 метрів до впадіння в Дністер виявлено особу, що безрезультативно здійснювала спроби вилову риби забороненим знаряддям лову - "екраном" трикутної форми, розміром периметру 1,2 м (вічко 15 мм).

Державними інспекторами складено протокол по ч.4 ст.85 КУпАП, опис-оцінку та акт вилучення забороненого знаряддя лову.

Після рекордного підйому води, 26 червня рівень води в Дністрі невпинно зменшується, проте заплави вкриті водою, що викликає на береги річки порушників із забороненими сіткоснастевими знаряддями лову типу «крошня».

Продовжуючи рибоохоронний рейд, рибпатрульні в с. Нижнів Тлумацького району на річці Тлумачик близько 17 години виявили безгосподарські знаряддя лову - 3 "крошні" розмірами 2х2 м, вічко 15 мм, та 2 "крошні" розміром 2,5х2 м, вічко 15 мм, про що складений відповідний акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Із безгосподарських знарядь лову в живому стані визволено та негайно випушено в природне середовище існування 7 екз. верховодки звичайної, чим вдалося запобігти збиткам на суму 119 грн (розрахунок здійснювався відповідно до Постанови КМУ №1209 від 21 11 2011 р.)