Logo
8 Липня 2016, 19:10

На центральному ринку Франківська замість палаток буде торговий центр в стилі архітектури старого міста (ФОТО)

В Івано-Франківську на території центрального міського ринку триває будівництво торгового центру.

центр

Команда «Побудовано в Івано-Франківську» вивчила законність будівництва та з’ясувала, що двоповерховий торговий центр не буде соромно показати туристам.

Земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, зареєстрована за адресою вулиця Дністровська, 5. Площа її становить 0,12 га. Згідно даних земельного кадастру, цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

кадастр

Станом на сьогоднішній день, будівельники уже звели «коробку». То ж як виглядатиме новий торговий центр на фоні сусідніх будинків?

Перед затвердженням документації і отриманням декларації, для цього об’єкту розробили два проекти, які були ідентичні по всіх параметрах, окрім зовнішнього вигляду, стилю та оформлення фасаду.

Перший проект передбачав зведення будівлі в сучасному і популярному стилі для подібних об’єктів будівництва.

центр1

Другий проект запропонував створити майбутній торговий центр з дотриманням стилю міської історичної архітектури. Він і отримав кінцеве погодження в Департаменті архітектури.

центр

На об’єкті уже звели два поверхи і зараз працюють над даховими опорами. Новий торговий центр, який відповідатиме стилю франківської історичної архітектури, планують презентувати уже наступного року.