Logo
26 Вересня 2023, 13:07

На Верховинщині ліквідували пожежу у відпочинковому комплексі

25 вересня о 18:28 на лінію 101 поступило повідомлення про пожежу в будівлі відпочинкового комплексу в селі Красноїлля, присілок Долина, Білоберізької ТГ, Верховинського району, пише Типовий Франківськ з посиланням на ДСНС області.

На момент прибуття вогнеборців ДПРЧ-12 смт Верховина, другий та мансардний поверх будівлі було охоплено вогнем, площа пожежі складала орієнтовно 750 м.кв.існувала загроза перекидання вогню на сусідні будинки.Будівля санаторію дерев’яна,що сприяло швидкому розповсюдженню вогню.

О 20:43 пожежу вдалося локалізували,а о 22:26-ліквідувати.

Через сильне задимлення на пожежі працювало чотири ланки газодимозахисної служби,створено три оперативні дільниці та штаб пожежогасіння.

За допомогою квадрокоптера проведено додаткову аерозвідку пожежі.

На місці пожежі вогнеборцями врятовано частину будівлі відпочинкового комплексу.

Як з'ясувалось, у відпочинковому комплексі проживали 148 дітей з вихователями та 20 чоловік обслуговуючого персоналу.

Обслуговуючий персонал вивів усіх дітей з будівлі. 

"З місця пожежі усіх дітей,швстьох вихователів та трьох чоловік обслуговуючого персоналу направлено на поселення до іншого санаторію, куди також направлено психолога ГУ ДСНС в області", - йдеться в повідомленні.

За уточненою інформацією до ліквідації пожежі будо залучено від ГУ ДСНС в області 12 одиниць техніки та 60 чоловік особового складу, а також від ГУ ДСНС у Чернівецькій області - 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу,та 4 працівників км місцевої пожежної охорони на двох од ницих техніки.

Також на місці працювала мобільно-оперативна група Головного управління ДСНС в області та Верховинського РВ і оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС .

Постраждалих немає. Причина виникнення пожежі встановлюється.